אלפי שנים שבני האדם מתצפתים אל השמיים, כדי לנווט את דרכם בלילות חשוכים, למעקב אחר עונות השנה ולנסות באמצעות הכוכבים לגלות את העתיד – עד כדי כך שהאסטרונומיה הפכה להיות אחת משבע האומנויות שכל בן תרבות חייב להכירן.

מיזם "שירת הכוכבים" לתצפיות אסטרונומיה הוקם ב-2016 על ידי משה גלנץ – חובב אסטרונומיה וחבר האגודה הישראלית לאסטרונומיה, שלאחר אינסוף לילות מדבר ארוכים ברחבי הנגב תחת כיפת שמיים זרועי כוכבים עם מפות להתמצאות בכיפת השמיים, השתלמויות בתחומי האסטרונומיה והאסטרופיזיקה ולימוד מעמיק על ההיסטוריה של האסטרונומיה, שמח לחלוק את אהבתו הגדולה עם אנשים נוספים.

כיום מיזם "שירת הכוכבים" מקיים ערבי אסטרונומיה לקבוצות קטנות וגדולות, פעילויות בבתי ספר, הדרכה במיזמים שונים בתחום האסטרונומיה עם ציוד מקצועי – טלסקופים גדולים, מודלים אסטרונומיים שפותחו על ידינו, וזאת כדי להעניק לכם חוויית אסטרונומיה שלא תישכח.

ניתן לשלב פעילות מורחבת לכל גיל ולכל גודל קבוצה, עם תוספות של: שירת כוכבים סביב מדורה בליווי כלי נגינה \ אסטרו-ביר – חווית אסטרונומיה עם בר בירה בוטיק במדבר \ מודל עצום ומרהיב של מערכת השמש \ הטסת רקטות \ הפעלות ייחודיות לילדים \ סדנאות צילום כוכבים ועוד ועוד.

מתאים לערבי גיבוש, ועדי עובדים, בתי ספר, קבוצות מטיילים, ימי הולדת, משפחות, זוגות ועוד. פנו אלינו ונתאים לכם חוויה שמימית המותאמת בדיוק עבורכם.